//

Tipy na dárek, který potěší a pomůže

Vybíráte dárek pro maminku, přítelkyni či kamarádku?

Začátek
5 min. čtení

Inspirujte se v nadačním e-shopu! Pokud už máte zásobu krásných karaf na vodu, můžete dát přednost unikátním šperkům či hrníčkům a šálkům z českého porcelánu. Část výtěžku z prodeje putuje na dobrou věc a Veolia navíc přidá další podporu.

Ptáček od Lucie Littera

Inspirací pro originální šperk od slovenské designérky Lucie Littera byla sýkorka, které často létávala na její balkon zobat semínka slunečnice. Nebyla to náhoda, Lucie se často inspiruje přírodou… Přívěšek vyrobený na 3D tiskárně je velmi lehký a je radost ho nosit zavěšený na voskovaném provázku či čemkoliv jiném. Lucie ho připravila ve světle růžové, fuchciové, kobaltově tyrkysové a černé barvě, takže bude skvěle doplňovat váš šatník, ať už dáváte přednost tlumeným či výrazným barvám.

Ptáček je vyrobený z PLA, což je odolný přírodní materiál obvykle vyráběný z kukuřičného škrobu nebo třtinového cukru. Přívěsek je velký 6 x 2,5 cm. Délku voskového provázku můžete nastavit dle potřeby.

Šperk od Lucie Littera můžete zakoupit v nadačním e-shopu za 395 Kč.

Zakoupením přispějete 115 Kč na projekt Vraťme vodu přírodě, který realizuje Nadační fond Veolia ve spolupráci s českou organizací Člověk v tísni. Stejnou částkou přispěje také nadační fond Veolia. Projekt Vraťme vodu přírodě podporuje vykupování cenných přírodních lokalit a obnovu mořadů v ČR.

Velká krása na čaj od MA DÉCOR

Pro všechny milovníky čaje jsme si připravili opravdovou lahůdku. Krásný půllitrový hrnek na čaj z kvalitního českého porcelánu s autorským tiskem MA DÉCOR (rostlinami a ptáčky v modré, zlaté a zelené barvě).

Můžete jej zakoupit v nadačním e-shopu za 385 korun. Přispějete tak 79 Kč do veřejné sbírky projektu Vraťme vodu přírodě. Stejnou částku pošle do sbírky i nadační fond a celkem tak z vašeho nákupu poputuje do sbírky 158 Kč.

Dokoupit můžete také skvělý bylinkový čaj Kouzlo mokřadu. Lahodný a osvěžující bylinkovou směs namíchala bylinkářka Markéta Svobodová. V čaji vám zavoní bylinky: kopřiva, dvouzubec, přeslička, puškvorec a máta.

Nejste fanoušky maxihrnků? Dáváte přednost spíše křehkým hrníčkům s podšálky? I na vás jsme mysleli! V e-shopu najdete sadu dvou šálků s podšálky z kvalitního českého porcelánu dekorovaného opět autorským tiskem MA DÉCOR. Výška šálku je 6,5 cm a jeho objem 240 ml.

Sadu šálků s podšálky můžete zakloupit v eshopu za 780 Kč. Přispějete tak 161 Kč do veřejné sbírky k projektu Vraťme vodu přírodě. Stejnou částku pošle do sbírky i náš nadační fond. Celkem tak půjde z vašeho nákupu do sbírky 322 Kč.

Nemáte na hrníčky čas, protože jste stále na cestách… Pak by se vám možná hodil termohrnek se silikonovým víčkem na pohodlné nošení čaje nebo i kávy. Hrnek je dvouplášťový, takže v něm nápoj vydrží teplý opravdu dlouho. Je opět dekorován autorským tiskem MA DÉCOR. Objem termohrnku je 210 ml.

Termohrnek najdete v e-shopu za cenu 465 Kč. Jeho zakoupením přispějete 95 Kč do veřejné sbírky projektu Vraťme vodu přírodě. Stejnou částku pošle do sbírky i náš nadační fond a výtěžek daruje na vykupování mokřadů v ČR, celkem tedy do sbírky půjde z vašeho nákupu 190 Kč.

Doporučujeme